Kampania informacyjna #WeforEMAS12 maja 2021 r.

Kampania informacyjna #WeforEMAS
12 maja 2021 r.

Z okazji zbliżającego się Europejskiego Zielonego Tygodnia oraz Światowego Dnia Środowiska, EMAS Helpdesk EU i Niemiecka Rada Doradcza EMAS (German EMAS Advisory Board), przygotowały kampanię w mediach społecznościowych. Celem przedsięwzięcia jest promocja działań związanych z ochroną klimatu i środowiska. Projekt skierowany został głównie do instytucji, które należą do EMAS.

Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i podzielenia się na profilach swoich organizacji działaniami na rzecz EMAS. Publikacje warto oznaczyć wpisem – #WEforEMAS.

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) przyłączyła się również do unijnej akcji EMAS. W mediach społecznościowych GDOŚ zostanie zaprezentowany cykl informacyjny o EMAS.

Organizacje, które są zainteresowane udziałem w wydarzeniu, lecz nie prowadzą profili w mediach społecznościowych, prosimy o kontakt z Zespołem EMAS (GDOŚ) na adres e-mail: emas@gdos.gov.pl Należy przesłać kilka zdjęć wraz z krótką informacją i za pośrednictwem kanałów komunikacyjnych Urzędu GDOŚ podzielić się swoimi osiągnięciami.

Informacja EMAS Helpdesk na temat kampanii #WeforEMAS